loader

color options

+48 516 385 392
info@369sortwaste.pl

Zasady i warunki

Zasady i warunki

369SORTWASTE.PL to strona kampanii edukacyjnej.

Serwis służy edukacji i promowaniu dobrych idei. W recyklingu odpadów panuje jednak spore zamieszanie ze względu na przeregulowany system i brak jednolitego standardu.

Walczymy o dobro środowiska i dobre standardy, które pozwolą unormować temat sortowania odpadów i stworzyć podstawy do zbudowania silnego przemysłu recyklingowego i całej gospodarki obiegu zamkniętego. (GOZ) Zapoznaj się materiałami pisanymi przez naszych ekspertów. Włącz się do dyskusji.

Promujemy dobre rozwiązania w sortowaniu i całym recyklingu odpadów. Jako zwykły użytkownik możesz przegladać serwis oraz komentować posty na blogu. Jeśli chcesz zostać redaktorem, w tym celu zarejestruj się w serwisie tworząc konto, po czym napisz email w celu aplikacji na redaktora.

Polityka prywatności i plików cookie.

Serwis gromadzi podstawowe dane osobowe w celu prowadzenia bloga i dostarczania informacji opinii publicznej na temat środowiska, gospodarki odpadami i powiązanymi z tym tematem technologiami. Rejestrując się w serwisie dostarczasz te dane bezpośrednio do nas podczas otwierania u nas konta. Pozostałe dane są gromadzone podczas interakcji z naszym serwisem za pomocą plików cookie i innych technologii, np. kiedy uzytkownicy piszą komentarze. Dbamy o to aby zarejestrowani użytkownicy i pozostali odbiorcy mieli komfort korzystania z naszego serwisu oraz ich pozostawione dane były bezpieczne. Ustawienia ciasteczek możesz zmienić w swojej przeglądarce.

Polityka dotycząca komentarzy.

Każdy może wstawiać komentarze pod wpisami na blogu, należy przy tym przestrzegać związku z tematem danego wpisu na blog. Redakcja nie odpowiada, za treści pisane w komentarzach, jednak będzie skłonna moderować te łamiące zasady dobrych obyczajów, zawierające wulgaryzmy lub inne obraźliwe treści. Starajmy się aby dyskusje były prowadzone w przyjemnej atmosferze. Komentarze nie związane z tematyką serwisu mogą być usuwane.